Nie było mnie tylko dwa dni, a tu takie cuda się dzieją.

Ale najpierw powiem Ci co oglądałem – bo byłem w miejscu, które dla geeków jest rajem. BLE, czyli Brand Licensing Europe, to targi dla firm sprzedających i kupujących licencje, czego następstwem jest pojawianie się na rynku różnego rodzaju produktów na licencjach. I mówimy tutaj o temacie tak szerokim, że nie sposób wymienić. Odzież, akcesoria, gadżety, wszystko. No i buty też – pamiętasz tę kolekcję Converse z Looney Tunes? To był deal na licencji Warner Bros, zresztą buciki te były wystawione w wielkim stoisku WB w Londynie. I jak zwykle na złość, wywaliłem zdjęcie, albo było tylko na moim InstaStory.

Tak czy inaczej, wydarzyło się tak dużo, tak dużo. Zawsze wtedy, kiedy nie mam jak usiąść i zabawić Cię kolejnymi historiami ze świata kicksów. A co się wydarzyło?

Ale najpierw – jeszcze przez chwilę trwa świetna wyprzedaż w Nike – 65% taniej z kodem 25EXTRA. Ale pytasz znowu – co się wydarzyło jak mnie nie było?

Z kodem rabatowym aż 65 procent taniej w wyprzedaży w Nike

Ano Jordan Brand kończy linię Carmelo Anthony’ego. To taki duży bang w środowisku, bo Melo był z JB od bardzo dawna. Prawda jest też taka, że buty Melo, w których mi grało się np. świetnie (dziesiątki były genialne), zakończyły swój żywot. Nie sprzedają się, Melo nie jest już taką gwiazdą jaką był, przyćmili go młodzi gniewni z samego Jordan Team – Westbrook, Kawhi Leonard. Rynek, jego analitycy, mówią prosto, że Melo w JB to w ogóle był błąd i że dziwnym jest, że marka tak długo czekała z zabiciem linii.

Eric Koston był na zakupach. Uwielbiam typa. Generalnie lubię skejtów.

Jordan Brand pokazało co nas czeka w ostatnim kwartale tego roku. A jest na co czekać. Scrollując listę, miałem wrażenie, że zainteresuje mnie jeden, może dwa modele. Ale nie, bo jest na czym zawiesić oko. Ja wiem, że to żadne limity i żaden problem, aby buty kupić, bo stały się prawie wydaniami GR, ale generalnie kolorystyki Wheat, są świetne (1 i 13 szczególnie). Mega podobają mi się też osobiście Air Jordan XVI CEO, no i oczywiście AJ XI – choć nie są to moje ulubione kolorystyki. Zobacz wszystko co szykuje JB na zdjęciach poniżej. Buty będą do kupienia oczywiście na Nike.com

 

 

 

Nie trzeba było długo czekać na różne ciekawe ruchy odzieżowe, po tym, jak Supreme ogłosiło, że ma prężnego inwestora. (O tym w linku poniżej). Inwestorem jest Grupa Carlyle, która już … ma swoje koszulki w świecie streetwearu. Oczywiście jest to bootleg w kolorach firmy – niebieskim i białym. Każda kosztuje 30 dolarów.

Supreme idzie na sprzedaż?!

19.10 – czekaj na ten dzień. Air Max 1 OG Royal wracają do gry i będzie można je spokojnie kupić. 

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *