Trochę się opuszczam ostatnio z blogiem, ale już niedługo dowiesz się dlaczego.

Wchodzę z szybkimi informacjami, które musisz wiedzieć, a jeszcze dziś na pewno krótka relacja ze Sneakerslife vol. 1, który odbył się w Warszawie. Jak nie byłeś, jak nie byłaś to żałuj.

To jest 300 dolarów, które wydałbym bez zastanowienia. Paczka, którą widzisz poniżej nazywa się Jordan Converse Pack, a w niej znajdują się Air Jordan II Charity Game PE oraz Converse Fastbreak Mid. Myśleliśmy wszyscy, że strona Converse w paczce to Pro Leahter, ulubiony model Jordana, w którym grał na uniwersytecie. Ale nie, to but, który urodził się w 1983 roku w kolorystyce UNC. Jordan nosił Fastbreak Mid podczas Igrzysk Olimpijskich w 1984 roku. Paczka pojawi się 28-ego czerwca i będzie kosztowała 300 dolarów. To jest 300 dolarów, które ja osobiście wydałbym na Converse, bo ten but z tego setu interesuje mnie bardziej niż Jordan II.

adidas i Parley zapowiadają, że wypuszczą 5 milionów par w 2018 roku. Tak, dobrze czytasz – 5 milionów. W samym 2017 pojawiło się ich milion. O co chodzi? No o to, że buty wykonywane są z plastikowych butelek wyłowionych z oceanów. Aby stworzyć ich 5 milionów potrzeba 55 milionów butelek, czyli w prostym rachunku potrzeba 11 sztuk, aby zrobić jednego buta.

Oto Nike SF-AF1 Mid Mushroom na nogach. Piękne zdjęcie, tak na marginesie. Nie ma jeszcze daty premiery tego buta, ale mówi się o dużych dropach w lecie tego roku.

Zacznijmy czekać na to, aż ulice w Polsce zaleją młodzieńcy latający w klapkach w zimie. Dlaczego? No bo przecież to Yeezy. Tak, Kanye West zdecydował się stworzyć slides. Generalnie pytanie brzmi – kiedy? Nie wiadomo, bo … adidas nic o nich nie mówi, a zdjęcie poniżej to jeden z sampli, który trafił w ręce justjazerai.com. Pewne jest to, że gdyby to miało premierę, pewnie wielu miłośników Kanye Westa rzuciłoby się na nie jak cholera.

Bang. Pojawił się trailer Black Panther. Jaram się w opór. Sceny z walczącym kotkiem są genialne.

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *