5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano – prasówka, prasóweczka i kawka.

Minęło 25 lat od ostatniego meczu na Igrzyskach Olimpijskich, jaki zagrał oryginalny i jedyny Dream Team. To czas na trochę wspomnień. Zobacz kilka fot, z których parę to naprawdę rzadkie okazy, a także wpis o butach Dream Teamu, który powstał … dawno temu 🙂

Kolekcja butów z Dream Teamu do kupienia

Nie ma tygodnia, w którym na światło dzienne nie wychodzi kolejna kolorystyka Yeezy Boost 350 V2. A przynajmniej nie ma tygodnia, w którym plotki o nowej kolorystyce nie trafiają do naszych uszu i oczu. Yeezy Mafia – bo kto inny? – twierdzi, że powstanie coś takiego jak Red Night. Oczywiście nie wiadomo kiedy. Wiadomo natomiast, że w październiku będzie Beluga 2.0, a potem Blue Tint i Semi Frozen Yellow w grudniu.

Restock – Jordan I Banned, Top3 i Black Toe. Dzieje się dziś, podobno. Zobaczymy ile w tym prawdy jeśli chodzi o Europę.

Amber Rose ma mieć kolaboracyjnego Reeboka. Model nazywa się Muva Fuka. Zobacz na twicie poniżej.

Na pewno znasz temat Air Jordan III PE, które były zrobione dla Kobe Bryanta. Na pewno też znasz kicksową karierę Kobe Bryanta, który w sezonie 2002-2003 grał … we wszystkim. Nie znasz? No to poniżej jest całe story związane z tym tematem. Ale nowością dziś jest to, że wspomniane Jordany zostały sprzedane – kosztowały 30 tysięcy  400 dolarów, czyli jakieś 120 tysięcy złotych. Kobe nosił je w meczach przeciwko Houston Rockets i San Antonio Spurs.

Kobe Bryant i jego kicksowa kariera