5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [29.09.2017]

Pojawia się kolejna kolorystyka Nike Zoom Fly SP. Tym razem łączona z maratonem w Chicago – pojawi się w sklepach 5-ego października, kilka dni przed zawodami. Kolor? Maroon. Ładne. O Zoom Fly pisałem już w jednym z wpisów – genialny but.

KolekcjonerTłuszczu: Brzydki, ale miliarder – czy Nike Zoom Fly mogą zaskoczyć?

Plotka głosi, a raczej pyta, że Nike Zoom Vapor AJ3 (czyli kolaboracja z Rogerem Federerem), to także kolaboracja z firmą atmos. Kolorystyka tego buta jakby odnosi się do atmos x Nike Air Max 1, dlatego też takie podejrzenia padają. No i to zdjęcie.

Afera z koszykówką młodzieżową trwa dalej. Kilka dni temu pisałem o śledztwie federalnym wobec byłych już pracowników adidasaFBI się nie zatrzymuje i temat dotarł za płot, tym razem do Nike i programu EYBL oraz jego pracowników. Chodzi o człowieka, który nazywa się Merl Code, byłego pracownika Nike odpowiedzialnego za program EYBL, ale w tweecie Darrena Heitnera, autora na Forbes, oraz właściciela firmy prawniczej, chodzi o pracowników, nie o pracownika. Heitner podaje, że FBI wręczyło pozwy i zabezpieczyło dokumenty. Afera idzie do przodu.

Piszą o tym wszystkie zachodnie media, moje kanały RSS i feed w feedly nie wyrabiają z podawaniem informacji. Ten temat nie zakończy się szybko, bo jest niezwykle klikalny na zachodzie. Afera obija się także o Ziona Williamsona, wielki talent. Gracza prześwietlono i na ten moment nie ma się on czego obawiać.

Wiesz jaka jest najczęściej kradziona marka fashion? adidas – jeśli zostawisz coś adidasa w knajpie, praktycznie pewne jest, że zniknie to z listy w Twoim dobytku. Na liście marek fashion, które również są kradzione dość często, są też Barbour, AllSaints i Calvin Klein. W naszym przypadku, często limitowanych, upolowanych przedmiotów, taka strata może boleć.

I na zakończenie – smutna wiadomość obiegła świat kicksów – nie żyje Gary Warnett, legenda, historyk kicksowy, pisarz. Genialny człowiek, uwielbiany przez wielu. Autor Gwarizm, biblii dla ludzi, którzy siedzieli w tym świecie bardzo głęboko. Bardzo, bardzo przykra wiadomość.

 

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *