5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [28.11.2017]

W marcu 2018 dostaniemy kolejny zajebisty bucik od Jordan Brand. Wiemy, że drop w lutym będą miały Air Jordan III Black Cement, ale wpadnie też inna, kultowa kolorystyka – Fire Red. Wersja Tinker NRG będzie najpewniej celebracją 30-lecia modelu. Mówi się, że trzeba będzie wydać 200 dolarów.

JB Smoove jest mistrzem, oldskoolowym mistrzem. Posłuchaj tego co gość mówi w poniższym materiale, ten odcinek Sneaker Shopping nie ma znaczenia jeśli chodzi o buty, ale o to co i jak mówi JB. Aha, JB to aktor, komik.

Kristaps Porzingis, zawodnik New York Knicks, nazywany jest Unicorn. Buty, w których gra Łotysz, to adidas i o ile skrzydłowy nie ma swojego, sygnowanego modelu (ma PE), o tyle firma dopieszcza świetnego gracza. Jak? Na podeszwach jego butów znajdziemy obrazek Jednorożca. Fajne, kreatywne, proste i skuteczne.

Converse Chuck Taylor z seri The Ten od Off-White zostaną wypuszczone w przyszłym roku. Będzie oczywiście więcej butów, które powstaną we współpracy Virgila Abloha i Nike.

Jordan Brand zrobiło wcześniejszego Mikołaja i puściło do sprzedaży Jordan XI Win Like 96. But był sprzedawany w kilku centrach handlowych – m.in. na Florydzie, w Waszyngtonie, Nowym Jorku i Illinois.

 

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *