5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [23.11.2017]

Trwa Black Friday w Nike. 30% taniej na towar już przeceniony – czyli można wyszarpać nawet 70% zniżki!

Mega promo na Black Friday w Nike – 30% taniej na produkty już przecenione

Nie wiem czy pamiętasz sytuację, w której byli pracownicy adidasa zaczęli być przedmiotem śledztwa FBI w związku z oszustwami dotyczącymi NCAA (upraszczam). W wywiadzie dla The Athletic Phil Knight, założyciel Nike, odniósł się do sprawy twierdząc, że FBI po prostu wykonuje swoją pracę. Zaznaczył też, że rozwiązaniem problemu z graczami NCAA, którzy nie dostają pieniędzy, nie jest zbyt rozsądne. Dodatkowo Knight mówi, że Nike nie zapłaciło nigdy żadnemu graczowi za to, aby poszedł do jakiegoś uniwersytetu, albo cokolwiek podobnego. Ciekawy jest cytat, gdzie założyciel Nike stwierdza, iż dla jego firmy byłaby to misja samobójcza, bo Nike jest umocowane w największych szkołach na terenie USA.

Oto najbardziej rażący kolor kolekcji Air Jordan I x Gatorade. Kolorystyka, którą widzisz poniżej nazywa się Lemon-Lime i odnosi się, tak jak kiedyś wspominałem, do smaku napoju Gatorade. Całość serii (są jeszcze dwa kolory m.in. Orange Peal), to także fragment kampanii Be Like Mike. But będzie dostępny od 26-ego grudnia za 175 dolarów.

Pod koniec listopada pojawią się cztery nowe kolorystyki adidas NMD R2. Wśród nich 2 damskie i 2 męskie.

adidas wypuszcza też nowy wzór adidas NMD R1 i nie powiem, jest całkiem ciekawie. Na foto widzimy PrimeKnit z jakby żeberkowatym wzorem. Ten czerwony but ma pojawić się jeszcze w grudniu.

Nike Zoom Fly SP pojawią się w ciekawej kolorystyce. Kolejnej! Generalnie bardzo szanuję Zoom Fly SP i cieszę się, że jest mocno niedoceniany, bo można spokojnie w nim polatać.

 

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *