5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [21.11.2017]

Wszystko wskazuje na to, że Oregon Ducks dostaną w tym roku ekskluzywną wersję Air Jordan XIII PE. W kolorach oczywiście Oregon Ducks. Foto dostarczone dzięki kierownikowi sprzętu drużyny footballowej. But oczywiście jest przeznaczony tylko dla uczelni i nie ma opcji, aby pojawił się w sprzedaży. W mojej opinii nie jest to najlepszy projekt z linii Oregon Ducks.

Miley Cyrus pokazała na Instagramie swoje nowe buty – kolaborację z Converse. Kolekcja jest skupiona wokół Chuck Taylor, pojawi się zarówno niski jak i wysoki model z podeszwą na platformie. Wszystko błyszczące, z cekinami czy innymi świecidełkami.

Jordan Brand już dawno temu zapowiedziało, że pojawią się Air Jordan VI Gatorade. Dopiero teraz potwierdzono jednak datę – w sklepach ten but pojawi się 30-ego grudnia. Wcześniej, bo 16-ego, do sprzedaży trafi model NRG, jeszcze bardziej limitowany niż Gatorade.

BAIT i Diadora wypuszczają kapsułę-kolaborację. Podmiotem współpracy jest legendarna postać popkultury Astro Boy, narysowany przez Osamu Tezuka. Buciki, które przerobiono to Intrepid i B.Elite. Limit mocny, bo but pojawi się tylko w 14 miejscach na świecie.

Concepts przygotowuje świąteczną kolaborację z Nike SB. Skateshop z Cambridge wypuścił jedno zdjęcie z nadchodzącej współpracy, której projektantem jest Deon Point. Nie wiadomo jakiego modelu używa Concepts, bo pokazano nam jedynie zdjęcie wkładki. Czekajmy na update, bo kilka lat temu Concepts miało świetną kolaborację nazwaną Ugly Sweater.

 

 

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *