5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano – szybka, piątkowa prasówka, która dostarcza Ci instant tego co potrzebujesz o świecie butowym!

574S wylądowały. Wylądowały imprezą w Mediolanie, na którą pojechał sobie Łukasz. New Balance miało sposobność wysłać do Mediolanu jedną osobę, ale buciki pokazali fizycznie kilku więcej. Trafiły one też do mnie. Na pierwszy rzut oka, jara mnie pudełko. Takie retro, takie inne, nie pięknie wymuskane, tylko w starym stylu, otwierane wieczko w całości, a nie z jednej strony przytwierdzone do reszty kartonu. Do tego papier – cienki, hardkorowo vintage. A but? Jakbym miał porównać go do obecnej na rynku wersji 574, uwagę przykuwa zmiana kształtu toeboxa, który stał się … sportowy! Opływowy, ładny. Kupisz m.in. w Distance.pl

Mark Wahlberg chce zrobić buty, które naprawdę się transformują. Jakoś miesiąc temu wypłynął temat Air Jordan V zrobionych dla Wahlberga z okazji premiery Transformers (kolejnych zresztą). Mark ma swoją wizję, chce aby buty naprawdę się zmieniały … i nie kolory, chce aby Air Jordan IV stawały się Air Jordan V. Kozacko!

Wiesz, że ten rok to ciągłe święto? Wszędzie mówi się o 45 urodzinach Nike Cortez, ale jakby zapominamy o 30-stce Nike Air Max 1. To święto nie skończyło się wcale w marcu kiedy to bawiliśmy się na Air Max Day (wpis poniżej) i chwilę wcześniej kiedy Nike wypuściło Elephanty. Ale jak wspominam, to nie koniec, bo na rynku pojawiają się dwie mocne kolorystyki Air Max 1 – Ridgerock i Dark Stucco.

Materiały premium, świetna bryła, świetne kolorystyki.

Z pamiętnika sneakerheada: byliśmy na Air Max Day

Oto nowe spoty od adidasa – Create Positivitiy. No miazga jak dla mnie, muzyka jest miazgą, miazgą! Do tego ten vintage klimat. Całość to kontynuacja kampanii Unleash Your Creativity.

 

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *