Piję kawę, robię prasówkę. Dla Ciebie. Enjoy.

Pisałem? Nie? No to piszę – adidas Yeezy 350 V2 Zebra wpadną do sprzedaży 24.06. adidas przygotował restock tego niezwykle pożądanego buta. Ciekawe czy ci resellerzy, którzy zatankowali się nim pod korek płaczą, bo czekają ze sprzedażą (spekuluję). Tak czy inaczej, 24.06 Chmielna20 zaprasza.

DJ Khaled jednak zrobił kolaborację z Jordan Brand. Ten projekt to zapowiedź albumu Grateful, który pojawi się już 23 czerwca. But? Czerwony Air Jordan III, nie ma jednak daty premiery, ale można wygrać parę w giveaway, jeśli zamówimy album w pre-orderze.

Mam słabość do Undefeated i ten custom mnie robi. Oto Air Jordan III x Undefeated. Jest genialny, a narysował go @Ting.meister. Kolorystyka Olive Green, czarna podeszwa, pomarańczowe wstawki. Petarda. Na pięcie i języku znajdziemy też Elephant Print. But jest wzorowany Jordan IV UNDFTD.

Just Don potwierdza, że pojawią się Air Jordan II x Just Don Arctic Orange w rozmiarach dla dorosłych. Najważniejsze – kiedy? W ten piątek, 16.06.

Tylko przez tydzień można kupić mistrzowskie Under Armour Steph Curry. Można je sobie też lekko przerobić na UA Icon, ale tylko do 19-ego czerwca. Więc jeśli interesuje Cię ten bucik, musisz się śpieszyć.

 

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *