Dziś będzie filmowo. Oto to, co powinno wiedzieć się dziś rano.

Poszło z dymem. Przekaz, bo liczy się przekaz, no to tutaj jest przekaz. Płonący przekaz. Premiera wczoraj wieczorem, internet też płonie. Podobno za ostatnią scenę są mega propsy. Moje ziomeczki przy tym majstrowały. Nie ukrywam, że też miałem w tym swój udział, udział podmiotu stojącego w płomieniach.

Wow. Tak to się robi, zawsz jestem pod wrażeniem produkcji od Nike, kiedy jest jakiś statement. Kevin Durant i Golden State Warriors zdobyli mistrzostwo NBA – dziś w nocy – a Nike wypuściło klip Debate This! Ogień. Wszędzie dziś ogień.

Puma przygotowała specjalną wersję Puma Clyde na 4 lipca. Nie jest to raczej but, który kupi się w Polsce, ale amerykanie z pewnością będą zadowoleni kiedy odpalą swoje grille.

Nike świętuje mistrzostwo NBA z serią Nike by Champions w NikeiDBut z wzorem korka to już klasyka od momentu kiedy Nike wydało LeBron 10 Cork w 2013 roku. Szkoda tylko, że nie powstał specjalny but na tę okoliczność – np. KD10.

Kupisz w NikeiD

Nick Cannon otwiera swoją szafę przed Complex i Tobą. Zobacz koniecznie.

         

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *