Info dnia – a w zasadzie nocy – w 5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano, to na pewno konferenja prasowa Floyd – Conor z nocy, która rozpoczyna tour promocyjne walki. Musisz to zobaczyć koniecznie.

Warto odwiedzić Japonię. Oto Nike Dunk Low Co.JP od atmos. Trochę wraca taka ekskluzywna, ciekawa era, kiedy to Nike wydawało buty tylko na Japonię. A skoro Japonia, to atmos i nowa kolekcja Mismatched Dunk LowObie firmy zdecydowały się wydać Dunk Low w kolorystyce, która kojarzona jest z wczesnym 21 wiekiem i modelami Dunk oraz Air Force 1. Buty będą dostępne tylko w Japonii – jak napisałem – w atmos, Nike Harajuku i NikeLab MA5. Dodatkowo będzie także mini-kolekcja koszulek z wzorem przewieszonego przez ramię buta – oryginalnie temat wydane w 1985 roku.


Ten Irlandczyk jest zdrowo pojebany, a ta walka mam nadzieję będzie takim hitem, jak cały beef pomiędzy Floydem i Conorem. W nocy odbyła się konferencja prasowa obu panów. Jest ogień.

No i temat się nie skończył. Patrz! Do gry wchodzi Mayweather Senior.

adidas zmienia jeden ze swoich hitów sprzedażowych – AlphaBounce zostaje przerobiony na lifestyle. I nie oszukujmy się, wygląda to naprawdę, naprawdę dobrze. Cholewka w masterowanym modelu została wykonana z zamszu, aby but był nieco bardziej luksusowy. Premiera 15-ego lipca, cena 130 dolarów.

Premiera Nike Zoom Vaporfly 4% ponownie przełożona. Data wprowadzenia buta do sprzedaży była przekładana już kilka razy, ostatnim dniem, w którym miał się pokazać był 8 lipca. Kiedy teraz? Nie wiadomo.

 

Jimmy Butler jeszcze niedawno koszykarz Chicago Bulls, a obecnie juz Minnesoty Timberwolves sprzedaje swoje mieszkanie w Chicago. Warte jest 5 milionów dolarów, jakby ktoś był zainteresowany. Ale nie o tym, bo Buttler pokazał szafę z butami. Ni ma co, słabo nie jest.

Kij z butem, nie podoba mi się – ale podoba mi się za to koszulka  w kolekcji. A dokładnie baseballowy jersey w barwach byłego zespołu Jordana (baseballowego zespołu oczywiście) Birmingham Barons i numerem 45. Fajny jest też ten Scorpions z numerem 35 – tu małe wyjaśnienie dlaczego 35 i Scorpions. Jordan grał w lidze przygotowawczej (Arizona Fall League) dla Scottsdale Scorpions i występował właśnie z numerek 35.

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *