5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano – czyli codzienna prasówka Kolekcjonerbutow.pl. Wybieram najważniejsze rzeczy dla Ciebie, ciekawostki ze świata kicksów i lifestyle z nim związanego.

A teraz – jaram się zbliżającą się walką Conora i Floyda, o którj znowu robi się głośno.

Za chwilę pojawi się kolaboracja Tayler, the Creator x Converse. Na stole leżą Converse One Star (tak jak u mnie DS do wyjścia od jakiegoś pół roku), kultowe bucisze, tak bardzo retro jak tylko się da. 100 dolarów za tego ładnego One Star to spoko cena. But nazywa się dokładnie Gol Wang x Converse One Star i będzie można kupić go już od 13-ego lipca na Converse.com.

Kolejne kolorystyki Nike Flyknit Trainer? O tak. Wiemy już, że za chwilę pojawią się Nike Flyknit Trainer, mówi się nawet, że będą te najbardziej poszukiwane jeszcze dwa lata temu, czyli White/Black. Kolejną kolorystyką, która podobno pojawi się w tym roku jest mieszanka Cirrus Blue i Black.

No to mamy hit – Nike Flyknit Trainer powracają!


W drogię i na zakupy. Tym razem Complex wybrał się do Los Angeles na spotkanie z komikiem Sebastianem Maniscalco. 

Wypłynęły bardzo rzadkie Air Jordan XI do golfa. Pojawiły się na Instagramie członka Jordan Brand Family – Ripa Hamiltona (były gracz m.in. Detroit Pistons). Oto one – ciekawe czy trafią kiedykolwiek do sprzedaży.

Mister Cartoon to jeden z najbardziej szanowanych, a także długoletnich partnerów Nike Sportswear w Los Angeles. I Nike zrobiło z nim kolaborację, w której przedmiotem zainteresowania są Nike Cortez. Tak na marginesie, Mister Cartoon zaprojektował kilka Air Force 1 z 2005 roku. W tym roku artysta graffiti i tatuażysta oddaje w nasze ręce trzy świetnie wykonane Cortezy. Trzy różnie wykonane Cortezy, co ważniejsze. Inspiracje do projektu to kultowe grafiki autorstwa Mister Cartoon, czy też jego ulubiony samochód. Buty będą dostępne od piątku, 14 lipca na Nike.com i w wybranych miejscach w Los Angeles. Aha, nie wiadomo czy dostępność na Nike.com dotyczy także Polski. W tym momencie nic nie wiadomo.

 

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

1 komentarzDodaj komentarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *