Jest piątek, tydzień nie był najłatwniejszy, więc szybki przegląd newsów i najpewniej do usłyszenia dopiero jutro przy JKDN.

To foto obeszło internet wczoraj, nie wiem dlaczego nie mogłem dokopać się do informacji o co chodzi z projektem. Nie to, że jakoś mega się starałem, ale dziś w ręce temat wpadł sam. BSNT, sklep naszych zachodnich sąsiadów mieszczący się w Hamburgu i Monachium, pobawił si nieco kilkoma fajnymi rzeczami i podbija hajp na kolekcję Air Force 1. Logotypy AF1 i Nike znalazły się na Cam-Am Spyder, samolocie, Lamborghini i Mercedesie AMG G. Mega jest to, że na każdym pojeździe jest odniesienie do jakiegoś dropu AF100 – Just Don na Mercedesie, Acronym na Spyderze, Lambo to Travis Scott, a samolot Roc-A-Fella.

I klasyczny kawałek dla Ciebie na piątek (i dla mnie).

Air Jordan I x Off-White 2018. Oto i ten but, na który czekamy ponownie. Wersja 2017 zdecydowanie lepsza.

Jakoś przycichło ostatnio trochę tematów związanych z adidas Ultra Boost. A już za chwilę pojawiąs się przecież adidas Ultra Boost 4.0 w triple black. Niestety nie ma jeszcze dokładnej daty.

adidas wypuszcza specjalną edycję 40 par butów postawionych na podeszwie Boost – cała paczka będzie warta 7 tysięcy dolarów. W środku nie ma żadnych Yeezy, całość kolekcji znajdziesz pod tym adidas.com/us/boost_collection, a znajdują się w niej UltraBoost 4.0, Pharrell Williams Human Race NMD Trail, SPEEDFACTORY AM4LDN, NMD_XR1 PK, NMD_CSI GTX Primeknit, NMD_R2, NMD_R1, 1-5923, EQT Support 93/17, Crazy Explosive Low 2018 PK i Harden Vol. 1 LS.

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *