Dzień dobry w nowym miesiącu – 5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [1.03.2018]

1. Pierwsza kolaboracja obuwnicza Supreme wpada dziś do sprzedaży. W sklepie Supreme o 12:00 pojawią się Vans x Supreme Skull Pie. W paczce znajdują się Sk8-Hi i Slip On. Grafika, która pojawia się na butach, a wcześniej na hoodie, spodenkach i bomber jacket, znana jest przede wszystkim z tego, że koszulkę nosił Juicy J w Three 6 Mafia Stay Fly.

2. Nadchodzą Yeezy ubrane w skórą pytona, które będą kosztowały 1400 dolarów. Całość przypomina jakąś dziwną wariację z Crepe Boot. Jedyny charakterystyczny detal na bucie, który wskazuje, że to Yeezy, to napis Season 6 na wkładce. Brandingu nigdzie nie ma.

3. PLNY świętują swoje 20-te urodziny w mega fajnym stylu. 

4. adidas Deerup – znasz to? To nowy model uliczny adidasa, który już jakiś czas temu przeciekł do opinii publicznej. Deerup czerpie z NMD R1 i Tennis Hu, nie ma nawet co tłumaczyć, wystarczy rzucić okiem na bryłę buta, mówi sama za siebie jeśli chodzi o odniesienia. Czekamy na więcej detali, bo daty premiery buta jeszcze nie ma.

5. Bardzo fajny obrazek – istotne fakty dotyczące Nike. Fragment poniżej, a całość ściągniesz tutaj.

         

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *