5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [05.09.2017]

Puma Tsugi Blaze x Sneakerness. Inspiracja tej kolaboracji są lata 90-te i Formuła Jeden. Widzisz podobieństwa? Ja tak – szachownica, która jest odniesieniem do startu i mety. But będzie limitowany do zaledwie 150 par i dostępny będzie jedynie podczas Sneakerness w Paryżu 9-ego września.

Lonzo Ball zadebiutował z hymnem Big Baller Brand. Z czym? Nie mam słów, zrobiono party dotyczące nowych butów 16-letniego LaMelo, a Lonzo, już gracz NBA, pokazał swój skill raperski.

Niech komentarzem do tego co odwaliło się powyżej, będzie ten post na Twitterze.

Nike prezentuje powoli produkty związane z NBA. Będą slides, czyli popularne w Polsce klapki. I nie będą to zwykłe klapeczki, a z logotypami drużyn NBA. Bazą do tych produktów są popularne Benassi Solarsoft 2. Cena 45 dolarów.

To był zabójczo ciekawy tydzień dla Kith i Ronnie Fiega. Projektant najpierw trochę się z nami bawił i pokazywał skrawki kolaboracji z sześciokrotnym mistrzem NBA Scottie Pippenem i Nike, a teraz wyskoczył z ujawnieniem całego projektu. But, który Fieg położył na stole projektanta to Air Maestro II. Ten sam but, który Pippen nosił podczas All-Star Game w 1994 roku – ten czerwony, spektakularny. Wersja od Kith będzie purpurowa, a inspiracją jest alma mater Pippena Central Arkansas. Generalnie temat wygląda niezwykle kozacko.

A to highlightsy z ASG z 1994 roku.

Wyciekły informacje o cenach nowego iPhone 8 – tak wspominam o tym, bo to temat tak głośny jak kolekcja Nike x Off-White. Poza tym jestem fanem, jest łatwo, przyjemnie, używam od modelu 3S. Z ósemką nie będzie tanio – 64 GB: 999$, 256 GB: 1099$, 512 GB: 1199$.

I na dokładkę trochę o książkach.

5 książek o kulturze butowej, na które warto zwrócić uwagę