5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [04.09.2017]

Buty nawiązujące do Game of Thrones? Dlaczego nie. Nie oglądałem, zacząłem, rozpocząłem, ale nie jestem w stanie przebrnać. Nie sądzę więc, że skończę. Wiem jednak, że jest wielu fanów, zagorzałych. A teraz dla nich, a także lubiących buty, pojawi się papeć inspirowany GOT. Buta stworzyła firma Koio we współpracy z twórcami serialu. Złoty trzewik to oddanie hołdu Jaime Lannisterowi i jego złotej ręki (nie wiem, popraw mnie). But zwie się Kingslayer. Aha, będzie limit i nie będzie można ich kupić. Kilka par zostanie rozdanych w konkursie Instagramowym

NBA + Nike = Air Force 1 z logo NBA. Już za chwilę w życie wchodzi deal, w którym Nike będzie partnerem NBA. Koszulki można było już oglądać kilka razy na zdjęciach przekazywanych przez kluby i samo Nike. Ale koszulki to nie wszystko, bo Nike szykuje – jak się pewnie domyślasz po początku tego akapitu – buty. I powrót Air Force 1, koszykarskiego klasyka z logotypami NBA, nie jest tu wcale niczym dziwnym. Paczka, w której znajduje się w sumie osiem butów, nazywała się będzie Statement Game. Zdjęcia, jak i kicksy, pojawiły się na wystawie sklepu YO’HOOD w Szanghaju.

Tiffany Beers opuszcza Nike – Beers to ta pani, która odpowiadała m.in. za projekt samowiążącego się buta – pracowała zarówno przy Nike Mag oraz HyperAdapt 1.0. Była także istotną personą w zespole innowacji w Nike i miała spory wkład w linię Kanye Westa w Nike. Dokąd? Do Tesli. W sumie Beers spędziła w Nike 13 lat.

https://www.instagram.com/p/BYgocJqFtWO/

Już za chwilę, już za chwileczkę pojawią się Air Jordan 1 Flyknit w wersji OG i kolorystyce Bred oraz Royal. A zaraz po nich, ma światło dzienne ujrzeć Air Jordan 1 High, ale nie w barwach oryginalnych. Kolorystyka Wolf Grey widoczna na zdjęciach poniżej wpadnie do sprzedaży gdzieś w listopadzie 2017.

Plotki, ploteczki ze świata Yeezy i modelu 700 Boost Wave Runner krążą. Pojawiło się już kilka zdjęć tego buta, a teraz pojawił się we wrześniowym wydaniu Vouge Australia. Zdjęcia są autorstwa Jackie Nickerson, modelka to Yumi Lambert, a but, który ma pojawić się … w niedalekiej przyszłości, będzie kosztował 300 dolarów.