Jadę sobie na tydzień, więc info o różnych będzie na blogu mniej. Może przez chwilę będą inne materiały. Na pewno w piątek musisz tu zaglądnąć, bo będzie mała niespodzianka. Czekaj cierpliwie 🙂

Tak jak wcześniej NMD, tak i Iniki Runner wchodzą na ścieżkę kolaboracji. Iniki od adidasa zostaną stworzone, a w zasadzie przerobione delikatnie przez japoński butik Neighborhood. Jest typowo jak w Neighborhood – czarno i z detalami.

 

Dalej adidas. Marka będzie też współpracowała z belgijskim Avenue przy projekcie EQT Support 93/16 inspirowanym Antwerp Six, czyli grupą projektantów. Cała szóstka ukończyła Antwerp Royal Academy of Fine Arts. But będzie kosztował 200 dolarów. Nie lubię połączenia tego klasyka z Boostem (choć są wygodne), ale w tej kolorystyce wyglądają nieźle.

Steve Kerr (możesz nie wiedzieć kto to, to szybko wyjaśniam trener Golden State Warriors, który był w składzie Chicago Bulls dy Ci zdobywali 3 mistrzostwa, w tym w sezonie z wynikiem 72-10 z Bulls), na swoich butach gdy jeszcze grał, pisał FI oznaczające Fuck It. Dlaczego? Bo czasami siedział całe mecze na ławce, a to dla zawodnika nie jest dobre. Szczególnie dla gościa, który jest strzelcem. FI na butach Kerra było przypomnieniem tego, żeby po prostu rzucił, bo tylko tyle kontrolował. Ah, Steve Kerr jest najlepszym strzelcem NBA za trzy punkty w historii jeśli chodzi o procent rzutów.

Puma Clyde Coogi pojawią się ponownie w sprzedaży! Wpadną do sklepów 25.05. Więcej o bucie w innym wpisie.

9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [06.03.2017]

Czy to jest Yeezy Boost 350 V2 Beluga 2.0?

 

         

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *