4 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [6.10.2017]

65% taniej w Nike!!!

Z kodem rabatowym aż 65 procent taniej w wyprzedaży w Nike

Czy to lekkie podglądanie kolaboracji Travis Scott x Nike Air Force 1, które zafundował nam sam Travis? Najpewniej kolabo zostanie pokazane w listopadzie podczas Complex Con. Obok Air Force 1 x Travis Scott, na listopadowym Complex Con wjadą też podobno Don’C AF1 no i kolaboracja z Off White.

A post shared by flame (@travisscott) on

Bogaci ludzie, którym ze względu na zabezpieczenie finansowe jest w życiu łatwiej, mają taką przypadłość. Dużo większy dystans do wielu, wielu, wielu spraw. Ten dystans pokazali Steph Curry i Kevin Durant – w tym momencie wspomnę, że wydaje mi się, że chłopcy dobrze bawili się podczas swojego beefu dotyczącego butów. Jeśli nie wiesz o co chodzi – bo nie opowiadałem chyba o tym – Durant, człowiek Nike, powiedział, że nikt nie chce kupować butów Under Armour, firmy sponsorującej jego kolegę klubowego Stepha Curry’ego. Był to jawny atak na UA, ale Curry twierdzi, że panowie porozmawiali za kulisami i jest ok. I popatrz na to zdjęcie poniżej – Curry, Durant, Nike na tapecie. Nie, nie ma raczej opcji, żeby Curry opuścił Under Armour, którego na fotografii nie widać (to foto z Instagrama Curry’ego). Ale mam wrażenie, że cała sytuacja jest nieco specjalnie wykreowana, żeby w momencie większej ciszy medialnej, kiedy nie ma sezonu NBA, o panach mówiło się w mediach sneakersowo-lifestyle’owych. Bo serio, mając po 200-300 milionów z umowy sponsoringowej, kolejne tyle z NBA, macie smutne miny? Nie wydaje mi się.

Podobno dojdzie do kolaboracji na ulubionych butach tatusiowych ever. Deon Point – dyrektor kreatywny w Concepts – pokazał foto, które może wskazywać na to, że kultowy bostoński butik ma na tapecie lekkie przerobienie Nike Air Monarch IV. Fajne by to było, nie powiem.

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *