11 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [5.03.2018]

1. Kobe Bryant zdobył Oskara za animację Dear Basketball. Tego wyczynu nie powtórzy raczej żaden koszykarz.

2. Marc Dolce, VP i dyrektor kreatywny adidas Brooklyn Creator Farm, ciągle raczy nas interesującymi projektami. Tym razem Futurecraft 4D Laceless Basketball – but to sample, które powstały we współpracy z firmą z Doliny Krzemowej – Carbon. Nie ma daty premiery, ale wiemy, że adidas pracuje nad nowoczesnym butem do basketu.

3. Jestem znudzony, newsy z ostatnich dni są przygnębiające. Nowa kolorystyka Prophere, nowa kolorystyka 270, nowa kolorystyka NMD, nowa kolorystyka Ultra Boost. 

4. Dzisiejszy odcinek będzie poświęcony narzekaniu. Sorry 🙂 przesłuchuję nowe muzyki z USA z Highsnobiety i aż nie wierzę, że jestem w stanie przesłuchać tam sensownie jeden kawałek. Ale resztę polecam szczerze, ja po prostu nie umiem słuchać tego nowego brzmienia hip-hopu. No dobra dwa, bo oprócz Human Nature jeszcze At Least The Sky Is Blue, ale to takie trochę … do gotowania 😉

5. Undercover kolaboruje z Nike tworząc swoją wariację nowego systemu amortyzacji Nike Epic React. Koncept jest ciekawy, przesadzony, ale dlatego bardzo fajny. Pamiętaj, że Epic React to w zasadzie nie model buta, tylko podeszwa, dlatego to, co widzimy w projekcie od Undercover, wygląda mocno inaczej niż ostatnia biegówka Nike. Co ciekawe, wiesz kogo fotografowie złapali w tym bucie? Sadie Sink, która jest znana z roli Max w Stranger Things.

6. Nike Vapormax 97, czyli podeszwa od Vapormax, a cholewka od Nike Air Max 97 w kolorystyce Japan pojawi się już za chwilę, bo 9-ego marca. Powiem tak, no nie wiem …

7. Puma Ignite Flash, but zbudowany w oparciu o technologię evoKnit czyli odpowiednik Flyknit i Primeknit, to nowy podmiot w kampanii Pumy, w której udział bierze Selena Gomez. Tyle o bucie, bardziej interesująca jest Selena.

8. Fila współpracuje ze sklepem Holypop i robi fajny, ciekawy temat z Disruptorem. Jest tylko 80 par tego buta, więc mówimy o maksymalnym limicie. Tak, jest, bo są dostępne w sklepie Holypop.

9. Nie dość, że mówi się, że zostawi San Antonio Spurs, to jeszcze pojawiła się plotka, że Kawhi Leonard opuści Jordan Brand. Okazuje się, że gdzieś tam w podziemiach, do których nie docieramy zbyt często, Leonard odrzucił propozycję 4-letniego kontraktu wartego 20 milionów dolarów. Informacje te podali ostatnio reporterzy ESPN. Obecnie gracz Spurs zarabia około 500 tysięcy dolarów od Jordan Brand. Rocznie. Nowy deal jest jak widać 10-krotnie większy, ale nie obejmuje buta z nazwiskiem Leonarda.  Jordan Brand jest w ważnym miejscu, z firmy wychodzi wiele doniesień odnośnie odejść – ostatnio Drake, teraz Leonard.

10. Inni gracze NBA zarabiają o tak na swoich dealach butowych: LeBron James – 20+ milionów dolarów od Nike, Kevin Durant – 20 milionów od Nike, Stephen Curry – 17+ milionów od Under Armour, James Harden – 15+ milionów dolarów od adidasa. Jordan Brand oferuje zwykle niższe pieniądze, bo uznaje, że samo bycie w Jordan Family jest świetnym dealem i zaszczcytem.

11. Matko z córką, oto kolaboracja Supreme x NBA Logo. Kto jest modelem? JR Smith z Cleveland Cavaliers.

Supreme®/Nike®/NBA. JR Smith 📷 @ari_marcopoulos_official

A post shared by Supreme (@supremenewyork) on

Supreme®/Nike®/NBA. JR Smith 📷 @ari_marcopoulos_official

A post shared by Supreme (@supremenewyork) on

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *