Uwaga, nie dajcie się naciąć na ten sklep. Doszło do nas wiele maili, wiadomości i różnego rodzaju zapytań, w których poruszacie temat strony oryginalneobuwie.com.

Nie jesteśmy w stanie w żaden sposób polecić tej właśnie strony, bo to co na niej zobaczyliśmy i regulacje według jakich funkcjonuje, mają się daleko od standardu, do którego powinniście być przyzwyczajeni i jaki powinny oferować sklepy z prawdziwym oryginalnym obuwiem.

Przede wszystkim ten, kto założył stronę podszywa się w pewien sposób pod .pl, które faktycznie ma towar oryginalny i godny polecenia.

Wprost wkurwiają nas te próby oszustw na każdym kroku. Momentami doprowadzają nawet do szału i wyrywania włosów. #FakeAlert as hell!

Z tego co wiemy, o oryginalneobuwie.com zostały powiadomione organy ścigania, ale nie są w stanie nic zrobić z tym (z tego co nam wiadomo), z całym procederem dziejącym się pod podszewką.

W każdym razie, w dużym skrócie – nie polecamy, a wręcz odradzamy.

Dzielcie się proszę tym wpisem, klikajcie like, aby jak najwięcej osób zobaczyło, że mogą spotkać się z wielką przykrością korzystając z usług wymienionego wyżej ‘sklepu’.

Zobaczcie także inne wpisy z serii #FakeAlert, koniecznie ten, w którym opisujemy ogólne zasady pomagające nakryć oszustów.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *