Kosztują 3000 PLN, ale w trzech (khm) sklepach w Polsce, można znaleźć je za 299 PLN. Szok, jak to możliwe?

Wpisz w Google Nike HyperAdapt 1.0. Ktoś wyłożył poważne pieniądze na Adwords, żeby znaleźć się w tym wyszukiwaniu. Jak dobrze się domyślasz, oto w Twoje ręce wpada kolejny odcinek najlepszego na rynku cyklu FakeAlert. I tym razem dwa sklepy, które sprzedają podrobione obuwie.

Popatrz najpierw jednak na screen.

Jeśli nie wiesz o co chodzi to już tłumaczę. Buty na linku powyżej to Nike HyperAdapt 1.0. Pierwsze samowiążące się buty, które trafiły do produkcji masowej. Model ten jest pewnego rodzaju adaptacją Nike Mag, które mogliśmy zobaczyć w Powrocie do Przyszłości. Miały głośną premierę w ubiegłym roku, ale były też bardo limitowane. Dalej są, choć pod koniec września 2017 trafiły do sprzedaży w internecie – w oficjalnym sklepie Nike. Kosztowały 3000 PLN bez złotówki, ale trzy sklepy – jak pisałem wcześniej – oferują je za 10 razy mniejsze pieniądze. Jak to możliwe? Normalnie, są to najzwyczajniej w świecie podróbki butów. I nie, nie da się wyjaśnić tego, że tu są prosto z fabryki, że taniej bo ktoś zna kogoś, etc. Nie da się.

Popatrz, tak wyglądają oryginalne HyperAdapt. A później popatrz na kolejne dwa zdjęcia.

 

Jeden z tych sklepów możesz już znać, bo kilka razy o nim pisałem, to sneakerstore.com.pl. Dwa pozostałe to Shoesworld.com.pl oraz Sneakersnstuff.com.pl – wszystkie oferują podrabiane obuwie, więc jeśli kiedykolwiek przyjdzie Ci pomysł na to, aby kupić tam buty, które chcesz aby były oryginalne, z całego serca przed tym przestrzegam.

Ciekawe jest też to, że wszystkie trzy strony wyglądają bardzo podobnie, pewnie są tworzone przez ten sam podmiot, który znalazł pomysł na łatwy zarobek. Do tego widać, że ktoś mocno obserwuje rynek, bo wyłapał nazwę Sneakersnstuff, czyli szwedzkiego butiku, uznanej marki, która kolaboruje z producentami butów, robi fajne rzeczy i ogólnie jest sklepem szanowanym.

Ktoś najzwyczajniej w świecie wykorzystuje pozycję znanych marek i naiwność ludzi. Nie daj się nabrać, sprawdzaj FakeAlert.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

3 komentarzeDodaj komentarz

  • Witam, zamówiłem buty z sneakresnstuff.com.pl po czym dopiero później przyjrzałem się stronie. Polska strona – firma zarejestrowana w Anglii, wysyła buty z Azji. Podszywa się pod oryginalną stronę szwedzką. Czekam na buty, jakieś porady w kwestii odzyskania pieniędzy?

  • Kupiłem i otrzymałem od Państwa buty zimowe firmy SAMOLON.
    Po normalnym użytkowaniu, buty mi się rozlatują!!!!!!!! Tz. podeszwa JUŻ się zdarła prawie do zera, a boki popękały i odklejają się!!! Patrząc na to, że parę dni temu miałem możliwość porównania dosłownie identycznych butów SALOMON które są już w użytkowaniu od 2015 roku to nawet w 1/4 nie są tak zniszczone, jak te kupione u Państwa. Biorąc pod uwagę, że towar otrzymałem 23.01.2018 roku jest niedorzeczne, że już nie nadają się do dalszego użytkowania! Oczywiście dysponuję zdjęciami butów, oraz mam świadków, że to co zaistniało jest szczerą prawdą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *