Bezczelność ludzka nie zna granic. Oferują buty, podróbki butów, żeby być dokładnym, a do tego dodają paragon od oryginalnego obuwia.

Słyszałeś o sytuacjach, gdzie ktoś kupuje oryginalne buty, a następnie podróbki i np. odsyła do sklepu, do producenta, albo stara się je sprzedać na aukcjach, różnego rodzaju portalach i grupkach.

Oczywiście ma paragon ze sklepu, w którym oferowane są oryginalne buty. Taki przypadek trafił do nas w niedzielę wieczorem. Buty fejki jak cholera, a rachunek jak byk oryginalny – uważaj więc na gościa na OLX, który rzuca paragonem z Worldboxa jako potwierdzenie i oferuje takie oto buty. Do tego opowiada historyjki, że buty dostał.

Worldbox nie przyłożył ręki do tej podróbki, to po prostu zwykłe oszustwo. Kiedyś pisaliśmy jak gość podrobił paragon z Hustli.

15086825_10210613124951993_1829446654_n

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

3 komentarzeDodaj komentarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *